Jorquera, Pedro i Sánchez poza kadrą na Bayern

Krakers

12 kwietnia 2009, 16:07

19 komentarzy
Jorquera, Pedro i Víctor Sánchez dołączyli do grona piłkarzy, którzy nie pojadą do Niemiec na rewanżowy mecz Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium. Pep Guardiola na Alianz Arena nie może zabrać także Rafy Márqueza, który pauzuje za nadmiar żółtych kartek.

Natomiast do dyspozycji trenera będą m.in. Gerard Piqué, Yaya Touré i José Manuel Pinto. Z drużyną Klinsmanna zagrać może także Éric Abidal, który już w meczu z Recreativo usiadł na ławce rezerwowych. Jeśli zobaczymy Francuza na placu gry, wówczas będzie to pierwszy występ Érica od 21. lutego, kiedy to doznał kontuzji w ligowym meczu z Espanyolem.

Pełna lista powołanych na mecz z Bayernem:
Valdés, Pinto, Henry, Xavi, Piqué, Iniesta, Puyol, Cáceres, Sylvinho, Bojan, Eto'o, Messi, Hleb, Alves, Abidal, Keita, Gudjohnsen, Touré i Busquets.

[źródło: Sport/FCBarcelona.com]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (19)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze